Yükleniyor...
PERGOLA SİSTEMLERİ
PERGOLA SİSTEMLERİ
PERGOLA SİSTEMLERİ
PERGOLA SİSTEMLERİ
Şık, konforlu ve ekonomik pergola tente fiyatları, Beydoor Kepenk tarafından cazip seçeneklerle sunuluyor. Gölge ve cam sistemlerinde profesyonel bir marka olarak hizmet veren firma, 2009 yılından bu yana İstanbul’dan tüm Türkiye’ye faaliyet sunuyor. Tüm yaşam alanlarında ergonomik kullanım avantajı sağlayan tente sistemleri, tüm işletmelere uygun modelleriyle birbirinden seçkin tasarımlarla dizayn ediliyor.

Pergola Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Otomatik pergola tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.
Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen tente sistemleri, Beydoor Kepenk modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor.
Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır.